50 év...

Utoljára módosítva: 2016. április 12. (kedd) 11:28

Következik a rendezvénysorozat fénypontja

Tisztelt Szülők!50logo small

Iskolánk 2016 tavaszán ünnepli alapításának 50. évfordulóját. A jubileumi programok sorából kiemelkedik az április 14-én, csütörtökön 17 órakor tartandó gálaműsor, melynek helyszíne a SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központja (Ady tér 10.) lesz.

Szeretnénk, ha ez az alkalom a teljes „békeutcás” közösség számára maradandó emlékké válna. Éppen ezért választottunk helyszínül egy olyan belső teret, mely biztosítja azt, hogy születésnapi köszöntőnk minden diákunk számára élvezhető; jól látható, hallható legyen.

A gálán való részvétel tanulóink számára természetesen ingyenes!

A helyszínre az 1-6. évfolyamos osztályok iskolánkból osztálytanítójuk, osztályfőnökük vezetésévelaz alkalomhoz illő öltözetben – 16 óra 30 perckor vonulnak át. A szülőket arra kérjük, hogy a gálaműsort követően, kb. 18 óra 15 perckor az Ady térről kísérjék haza gyermeküket!

A 7-8. évfolyam tanulói osztályfőnökükkel egyeztetett helyen és időpontban gyülekeznek a TIK közelében. Odáig, illetve a gála után haza önállóan közlekedhetnek. Az alkalomhoz illő öltözet számukra is kötelező!

A gálára ezúton Önöket is tisztelettel meghívjuk. Amennyiben részvételükkel megtisztelik születésnapi műsorunkat, belépőket munkanapokon 7:30-tól 17:00 óráig az I. emeleti iskolatitkári irodában igényelhetnek. Kérjük, hogy ezen a helyszínen legalább 500,- forint adományban részesítsék a Béke Utcai Általános Iskola Alapítványt.

E jeles nap az élményszerűség ellenére is igen megterhelő lesz! Ezért döntött úgy a tanév elején a nevelőtestület, hogy 2016. április 15-e (péntek) a gyerekek számára regenerációs nap legyen!

Kérjük, a „hosszú hétvége” családi programját úgy alakítsák, hogy gyermekükkel csütörtökön együtt ünnepelhessünk!

2016. április 1.

Együttműködésüket megköszönve: