50 év...

Képzőművészeti kiállítás

2016-04-11 Képzőművészeti kiállítás

A gálaműsor

Iskolánk 50 éves születésnapját nagy sikerű gálaműsorral ünnepeltük április 14-én a TIK konferenciatermében.
A műsor Rácz Tibor, a Szegedi Nemzeti Színház művészének szavalatával és az énekkar két dalával kezdődött. Dr. Solymos László, Szeged Megyei Jogú Város alpolgármestere, Plesovszkiné Ujfalucki Judit, a Szegedi Tankerület igazgatója, Mészáros Zsolt intézményvezető és Kékes-Szabó Andrea kollégánk beszédét követően nagyrészt volt diákjaink léptek színpadra, de természetesen jelenlegi tanítványaink is szerepeltek. Láthattunk táncot, hallhattunk dalokat, verseket, hegedűszólót. Altorjay Tamás, a Szegedi Nemzeti Színház operaénekese családjával együtt adott elő egy zenés produkciót.
A műsor végén Rácz Tibor színművésztől a Légy jó mindhalálig című musicalből Az élet szép című dalt hallottuk, majd tantestületünk együtt énekelte az iskolai kórussal a Sulidalt.

2016-04-14 Gála

headlogo