Máskor szól a csengő!

Változik a csengetési rend

Csengetési rendünk 2017. 09. 04-től az alábbiak szerint módosul. Kapcsolódó kép

0. óra - 07:15 – 08:00

1. óra - 08:05 – 08:50

2. óra - 09:05 – 09:50

3. óra - 10:05 – 10:50

4. óra - 11:05 – 11:50

5. óra - 12:05 – 12:50

6. óra - 13:00 – 13:45

7. óra - 14:05 – 14:50 (énekkar, egyéni foglalkozások, tömegsport)

8. óra - 15:00 – 15:45 (DSD, fejlesztő foglalkozás)

 

Tényleg kezdődik...

Fontos időpontok a tanévkezdéshez

A tanévnyitó időpontja: szeptember 1. 8:00 óraKéptalálat a következőre: „tanévkezdés”

Szülői értekezletek:

  • szept. 4. 17:00  - 1. évfolyam
  • szept. 5. 17:00  - SZMK
  • szept. 6. 17:00  - 2-3-4. évfolyam
  • szept. 7. 17:00  - felső tagozat
 

Rajzpályázat

Jövő iskolája a Béke utcában

plakt

 

Közeledik az új tanév

Fontos időpontok

Ebédbefizetés időpontjai:
2017.08.16.   7.00-13.40-ig
2017.08.17.   10.00-17.00-ig

A tankönyvosztás időpontja:
Az 1-8. évfolyamon tanulóink ingyen kapják a tankönyveket, ezért mindenki
2017.08.30-án 8.00-17.00 óráig veheti át azokat.

 

Akikre büszkék vagyunk

Legjobbjaink

kituno

Alsó tagozatban 28 tanuló kiválóan megfelelt, 61 tanuló kitűnő. Összesen 89 tanuló ért el kimagasló eredményt.
A felső tagozaton 41 tanulónk kap kitűnő bizonyítványt, közülük 22 tanuló részesült nevelőtestületi dicséretben.
Ebben a tanévben ketten a Béke-díjat is átvehették.

Béke-díjas tanulóink

•    Cseh Olivér 8.a
•    Imreh Júlia 8.b

Kitűnő tanulóink a 2016/2017-es tanévben

1.a osztály
1.    Baka Anna
2.    Benák-Tömöri Tamás
3.    Fogas Anna
4.    Gyevi-Varga Róbert
5.    Horváth Tamás
6.    Horváth Zalán
7.    Kaposvári Tünde
8.    Karl Anna  
9.    Kotogány Gréta
10.    Kovács Kornél
11.    Mayer Márkó
12.    Milutinovity Milla
13.    Papdi Boglárka
14.    Renkó Norbert

1.b osztály
1.    Bagaméry Mirtill
2.    Bányai Bazsó
3.    Csala Csongor
4.    Erdélyi Márk
5.    Gajzer Endre
6.    Gyenes Luca
7.    Hegedűs Fanni
8.    Kerti Martin
9.    Martonosi Anna
10.    Putnik Alena
11.    Török Dávid
12.    Tulkán Csanád  
13.    Varró Mátyás
14.    Zemanek Stella    

2.a osztály
1.    Csanádi Lőrinc
2.    Huszár Roland
3.    Nagy Botond
4.    Tasnádi Annaléna
5.    Túri Zoltán
6.    Varga Vivien
7.    Viczián Adél

2.b osztály
1.    Balogh Janka
2.    Börcsök Fanni
3.    Erdélyi Blanka
4.    Kovács Dávid
5.    Ménesi Krisztina
6.    Mérey Zoltán
7.    Pósa Tamás
8.    Sári Zsolt Adrián
9.    Siha Tamara
10.    Somodi Kitti
11.    Vastag Flóra

3.a osztály
1.    Bárány Anna
2.    Fülöp Anna
3.    Nagy Viktória
4.    Radovics Ádám
5.    Tulkán Dávid
6.    Varga Kende
7.    Viszkok Dominik

3.b osztály
1.    Ambrus Csenge
2.    Balassa János
3.    Balog Mirkó  
4.    Csiszár Lili
5.    Csizmadia Ronald
6.    Hegedűs László
7.    Kerekes András
8.    Pápai Hanna
9.    Tóth Ákos
10.    Tóth Richárd

4.a osztály
1.    Domonkos Zalán
2.    Krabót Bertalan
3.    Nagy Mónika
4.    Purcsi Boglárka
5.    Raucsik András


 

4.b osztály
1.    Dani Zita
2.    Dárdai Anna
3.    Fixmer Dóra
4.    Gyulai Lili
5.    Kárpáti Márton
6.    Kőszegi Eszter
7.    Márton Kornél
8.    Molnár Levente
9.    Somodi Krisztián
10.    Szabó Levente
11.    Szabó Zsombor
12.    Zelenyánszki Zita

4.c osztály
1.    Bagaméry Kamilla
2.    Bakos Emese
3.    Bárány Enikő
4.    Duzmath Izabella
5.    Molnár Kristóf
6.    Molnár Zorka
7.    Szabó Előd  
8.    Szabó Réka
9.    Szász Blanka

5.a osztály
1.    Gajzer Anna
2.    Hornok Ágnes
1.    3.Kaszper Vencel
3.    Kovács Kornél
4.    Lehoczki Dániel
5.    Pécsi Dávid
6.    Rozgonyi-Borus Marcell
7.    Szabó Bence

5.b osztály
1.    Kocsis Lili
2.    Molnár-Szirtesi Regő
3.    Ráczi Kamilla
4.    Zámbó Csilla

6.a osztály
1.    Bakos Eszter
2.    Murár András
3.    Zupkó Bence

6.b osztály
1.    Felső Levente
2.    Kupihár Blanka
3.    Skrionya Gergő


7.a osztály
1.    Bindics Boróka
2.    Juhász Bálint
3.    Mérey Zsuzsanna
4.    Zelei Petra

7.c osztály
1.    Csóti Dóra
2.    Hambek Dóra
3.    Kószó Gerda
4.    Magyar Leila
5.    Osznovics Bálint
6.    Szabó Kende
7.    Szentirmay Kata
8.    Vincze Dorka
9.    Visnyei Máté
10.    Zámbó Bence

8.a osztály
1.    Cseh Olivér
2.    Hambek Balázs
3.    Prisóczki Szilárd
4.    Vass Víta

8.b osztály
1.    Gál Dorina
2.    Imreh Júlia
3.    Kupihár Fruzsina
4.    Sohár Domonkos
5.    Ujvári Réka

 


Nevelőtestületi dicséretet kaptak

5.a osztály
•    Gajzer Anna
•    Hornok Ágnes
•    Pécsi Dávid
•    Szabó Bence

5.b osztály
•    Kocsis Lili
•    Molnár-Szirtesi Regő
•    Ráczi Kamilla

6.a osztály
•    Bakos Eszter

7.a osztály
•    Bindics Boróka
•    Mérey Zsuzsanna
•    Zelei Petra 

7.c osztály
•    Hambek Dóra
•    Magyar Leila
•    Vincze Dorka

8.a osztály
1.    Hambek Balázs
2.    Prisóczki Szilárd
3.    Vass Víta

8.b osztály
•    Gál Dorina
•    Kupihár Fruzsina
•    Márki Ádám
•    Sohár Domonkos
•    Ujvári Réka

 Gratulálunk nekik!

 

advent2

2017. december 16. szombat
Etelka, Aletta

Holnap
Lázár, Olimpia
napja lesz.

mozanaplo

boldogiskola

NBT logo

tamop logo

Deutsches Sprachdiplom 300x218

logo comenius program

dth