Utoljára módosítva: 2013. szeptember 08. (vasárnap) 12:54

Innen letölthetőek az órákon használt programok.

Abakusz gyakorlásához ötödikeseknek:

1. Az oldalsó menüben a Hasznos linkek című cikkben az Imagine Logo-t töltsd le!

2. Telepítsd!

3. Itt töltsd le hozzá az abakuszt!

Német nyelv

Utoljára módosítva: 2014. december 17. (szerda) 10:25

A DSD nyelvvizsgáról bővebben itt lehet olvasni.

Magyar

Projektmunka az állatokról

Minden projektmunka máshogy sikerült, és nem csak azért, mert különféle állatokat választottunk, hanem azért is, mert mindannyian más-más technikákkal dolgoztunk, különféle dolgokat emeltünk ki, és ezeket máshogy adtuk elő - vagyis az összes csoport, vagy pedig ember adott valami egyediséget a plakátjának.
Nem volt megadva, hogy mivel dolgozzunk, lehetett rajzolni, ragasztani, írni, nyomtatni, vágni, többféle módszert keverni. Szerintünk mindnyájan nagyon élveztük ezt, mert igaz, hogy ez egy házi feladat volt, de mégis felszabadulást éreztünk, mert arról írhattunk, amit szeretünk.
Ám ha az még nem elég, hogy rengeteget kellett dolgoznunk a plakáton, ezt meg is kellett mutatnunk egy kiselőadásban, ezután pedig társaink kérdezhettek az adott témában, illetve véleményt nyilváníthattak - kritika, tanács, dicséret.
Ennek a feladatnak az volt a lényege, hogy mindannyian megtanuljunk beszélni emberek előtt - itt most ez az osztály volt -, és ami még nagyon fontos, hogy megtanuljunk együttműködni.
Horváth Anett és Kunyi Klaudia 5. osztály

Nézz meg a tablókat a fotóalbumban!

Utoljára módosítva: 2013. szeptember 08. (vasárnap) 12:54

Az oldal rendezés alatt áll.

Történelem

Utoljára módosítva: 2013. szeptember 08. (vasárnap) 12:54

Az oldal rendezés alatt áll.

1 / 2 oldal

headlogo