Vár a könyvtár!

Utoljára módosítva: 2017. március 16. (csütörtök) 11:59

Könyv- és könyvtárhasználati verseny
a Mentor(h)áló Klub keretében

Iskolánkban március 22-én kerül megrendezésre a városi könyv-és könyvtárhasználati verseny valamint a Mentor(h)áló Klub ezzel kapcsolatos foglalkozása.

A részletes program ITT megtekinthető:

megh

Tankönyvosztás

Utoljára módosítva: 2016. augusztus 18. (csütörtök) 23:28

tankonyvA fizetős felsős diákok augusztus 30-án (kedden) 8:00 és 16:00 óra között vehetik át a tankönyveket, az ingyenes tankönyvre jogosultak pedig szeptember 1-jén (csütörtökön) 9:00 és 16:00 óra között kapják meg azokat.

Az idei tanévtől már minden alsó tagozatos térítésmentesen kapja a tankönyvcsomagját, az érintett felső tagozatosoknak viszont az aktuális jogosultságot igazoló dokumentumot az átvételkor be kell mutatniuk, tehát ezek beszerzéséről időben gondoskodni kell.

Tankönyvrendelés

Utoljára módosítva: 2016. április 18. (hétfő) 09:06

Tisztelt Szülők!

Az idén a tankönyvrendelési felületen megjelent egy új szolgáltatás. A www.szuloifelulet.kello.hu felületen a szülők ellenőrizni tudják a diákok adatait, jóvá tudják hagyni a rendelést, valamint a fizetős diákok rendelésének pénzügyi rendezését is meg tudják itt tenni. Az idén nem lesz visszáru. A fizetős tanulók szülei közvetlenül élhetnek elállási jogukkal szeptember 15-ig. Iskolánk az eddigi évekhez hasonlóan ki fogja küldeni papírformában a rendelést.

Az első osztályosok tankönyvei

Utoljára módosítva: 2016. április 25. (hétfő) 10:21

Tankönyvlista a leendő elsősöknek

Itt megtekinthető és letölthető a tankönyvlista

Tankönyvek, könyvek

Utoljára módosítva: 2015. október 07. (szerda) 15:41

Itt a pótrendelés

tkonyv

Iskolánkba megérkezett a pótrendelés. Akinek hiányzik valamelyik tankönyve vagy munkafüzete, az olvasóteremben átveheti.

Könyvtárunk állománya néhány új könyvvel gyarapodott.
Szeretettel várjuk régi és új olvasóinkat!

headlogo

2017. október 21. szombat