Eredményeink

Különdíjak özöne

Utoljára módosítva: 2017. február 21. (kedd) 11:46

Divattervezői pályázat

2017. február 17-én a Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolában meghirdetett divattervezői pályázatán szakkörünk 6 díjat nyert. Hornok Ágnes 5.a 3. helyezést, Palotás Alexa 5.a különdíjat, Gajzer Anna 5.a  különdíjat, Zelei Petra 7.a  különdíjat, Antal Kamilla 7.b  különdíjat, Duzmath Brigitta 6.a különdíjat. A megyéből 121 tanuló nyújtotta be pályamunkáját, ezzel rekordot döntve!

A kiállítás február végéig megtekinthető az iskola aulájában. A téma "Tücsök és bogár" és "Süti és cuki" volt. A pályamunkák elbírálásában fontos szerepet játszott a kreativitás, az egyéni stílus, a rajzok kivitelezése, bemutatása.
A díjátadó előtt az iskola sportcsarnokában megnyitották a Kossuth Zsuzsa évet és az iskola divattervező diákjai divatbemutatóval kedveskedtek a pályázóknak.

2017.02.17 Divattervezői pályázat

advent2