Eredményeink

A Béke Utcai az ország legjobb általános iskolái között

Utoljára módosítva: 2018. április 09. (hétfő) 12:03

A leghatékonyabban fejlesztő általános iskolák

Az Oktatási Hivatal 2015 óta közli azoknak az intézményeknek a listáját, ahol a kompetenciamérés eredményei alapján az átlagosnál nagyobb a pedagógiai munka fejlesztő, illetve hátránykiegyenlítő hatása – a 2015/2016-os tanév adatai alapján összeállított listát korábban már feldolgoztuk, március közepén azonban nyilvánosságra hozták a tavaly májusi kompetenciamérés eredményei alapján kidolgozott listát is.

Szabó Fruzsina cikke az Eduline oktatási portálon.

A teljes cikk itt olvasható

happykids

 

tavasz

2018. április 21. szombat
Konrád

Holnap
Csilla, Noémi
napja lesz.

mozanaplo

boldogiskola

matalent

NBT logo

tamop logo

Deutsches Sprachdiplom 300x218

logo comenius program

dth