Eredményeink 2009/2010

Utoljára módosítva: 2013. szeptember 08. (vasárnap) 12:57

X. Fazekas-kupa Kiskunhalas
2010. 05. 15.

1. hely Alsós fiú tornászcsapat

Arany-kupa
2010. 05. 08.

2. hely Alsós fiú tornászcsapat
1. hely Szegfű Csanád (3.c)egyéni összetett
2. hely Szegfű András (4.a) egyéni összetett
3. hely Varga Richárd (4.b) egyéni összetett

6. hely Alsós leány csapat

Torna  Diákolimpia Országos Döntő
Szombathely, 2010. 04. 09.


3. hely Alsós fiúk csapatbajnokságán
6.hely Szegfű András (4.a) egyéni összetett
8. hely Varga Richárd (4.b) egyéni összetett

III. Emel Kupa utánpótlás úszóverseny
Baja, 2010. 04. 24.

1. hely Ulrich Botond (2.b) 50 m fiú pillangóúszás
1. hely Ulrich Botond (2.b) 50 m fiú hátúszás
1. hely Ulrich Botond (2.b) 50 m fiú gyorsúszás
1. hely Ulrich Botond (2.b) 2001. fiú korcsoport győztese
1. hely SZUE  4x25 m fiú mellúszás váltó (Ulrich Botond (2.b) a váltó tagja)


Német nyelvi városi tehetségkutató verseny:
2. hely Zsolnai Lea 4.b
3. hely Kubatovics Kata 4.b

Német nyelvi városi csapatverseny 5-6 osztály:
2. hely Hansel Soma 5. a
Savanya Ferenc 5. a
Révész Tamás 5. b

7-8. oszt:
3. hely Tóth Zoé 8. a
Pécsi Dorottya 8. a
Horváth Róbert 8. b
6. hely Horváth Lívia 7. a
Hansel Hella 7. a
Tóth Alexandra 7. b

A "Környezet - környezetvédelem" című csapatverseny levelezős fordulóinak eredménye:

A 2.a oszályos "Nádirigók" csapata bekerült a 19 legjobb közé 108 csapat közül.
Felkészítő tanáruk: Ács Eleonóra

A 4.b osztályos "Trópusi boszorkák" csapata 120 együttes közül került be az élvonalba.
Felkészítő tanáruk: Látó Angéla

A három levelező forduló pontszámait összesítették, így alakult ki a fenti végeredmény.
Mindkét csapat részt vesz az országos döntőn, ami Miskolcon lesz, május 14-én.

Diákolimpia országos  TORNA "B" kategória elődöntő
Kecskemét, 2010. március 14.

I-II. korcsoportos fiúk 2. helyezést értek el, s ezzel bejutottak az országos döntőre. Szegfű Csanád egyéni összetett versenyben 3. helyezést ért el.

Mesevetékedő városi döntő
2010. március 9.

1. hely Boszorlányok (4.b)

2. hely Neveletlen hercegnők (4.b)

A csapatok felkészítője Látó Angéla,s mindketten továbbjutottak a megyei döntőbe.

Próza-Másféle világok kategóriában
az Arany János Ált. Isk. Irodalmi Kávéházán
2010. március 2.

Bognár Melinda (6.a) 2. helyezést ért el.

Próza-Két lábbal a Földön kategóriában
az Arany János Átl. Isk. Irodalmi Kávéházán
2010. március 2.

Bognár Melinda (6.a) 1. helyezést ért el.

"A születés" című rajzpályázat
Zoltánfy István születésének 65. évfordulójára rendezte a róla elnevezett iskola.

Kiss-Faludy Réka (8.b) 2. helyezett (a 7-8. osztályosok kategóriájában)

Lóki Szimonetta (4.b) 3. helyezett (a 3-4. osztályosok kategóriájában)

Az alkotásokat szűrizés után a Reök  palotában lehetett megtekinteni.

"Jövő iskolája" városi rajzverseny
2010. március 2.

Fábián Réka 6. b Különdíjat kapott.

Tisza-parti Angol verseny
2010. február 16.

Halmai Dániel 7. b 4. helyezett

Diákolimpia országos döntő, úszás:
Hajdúszoboszló, 2010. február 07.

I. korcsoport
50m fiú gyorsúszás  1. helyezett: Ulrich Botond (időeredménye: 00:33,06)
50m fiú hátúszás    1. helyezett: Ulrich Botond (időeredménye: 00:38,97)

VIII: Sárfehér kupa, Izsák, fiúk tornaversenye

1. helyen végzett az I-II. korcsoportos fiúk versenyében a fiú tornacsapatunk.
1. helyezést ért el Szegfű András összetett egyéni versenyben.

Szertorna megyei diákolimpia 2010

Január 29-én az Arany János Álatalános Iskolában rendezték meg a tornászok megyei diákolimpiáját.
Eredmények:
2. hely I-II. korcsoportos (alsós) fiúk, továbbjutottak a területi versenyre
5. hely I-II. korcsoportos (alsós) lányok A csapata,
9. hely I-II. korcsoportos (alsós) lányok B csapata,
5. hely III-IV. korcsoportos (felsős) lányok

A városi "Bábel" idegennyelvi szövegértési és nyelvhasználati verseny eredményei:
7. oszt: 2. Dudás Bence 7. a
3. Szabad Laura 7. b
8. oszt: 1. Tóth Zoé 8. a
3. Horváth Róbert 8. b

Sárfehér kupa fiú tornaverseny

2010. február 2-án az I-II. korcsoportos fiúk versenyében
1. helyezést ért el csapatunk.

Német nyelvi verseny

November 9-én a ”Deutschland und die EU” városi versenyen Takács Enikő, Pécsi Dorottya, Herpai Ágnes 2., Horváth Róbert, Balla Balázs, Tirpák Martin a 4. helyen végeztek.

A mesevetélkedő iskolai végeredménye

Az első öt csapat továbbjutott a városi versenyre:
  1. Neveletlen hercegnők 4.b
  2. Boszorlányok 4.b
  3. Icike-picike barátok 4.a
  4. Szögedi ördögök 3.c
  5. Mesegyerekek 3.b

Bolyai matematika csapatverseny

Október 16-án a  4.b csapata 2.helyezett lett,

a   3.c csapata 4.helyezést ért el, ezért november 4-én

Hódmezővásárhelyre mentek a díjátadó ünnepségre.

 

 

 

 

Német nyelvi verseny

Szeptember 23-án a „Flieg jetzt” városi német nyelvi vetélkedőn szerepeltek sikeresen nyolcadikosaink. Az egyik csapat 2., a másik 4. helyezést ért el. A Szegedi Repülőtéren nemcsak nyelvi, kommunikációs tudásukból, hanem „légivirtusból” is jelesre vizsgáztak, hiszen a legjobbak repülhettek is.

Rajz pályázat

2009. szeptember 16-án „Az én Itáliám” című rajzpályázaton – a Somogyi-könyvtár és az Olasz Kulturális Központ kiírása alapján – különdíjas lett Ladányi Réka 7. b.

Az „MZ/x Naprendszerek gyermekei” városi rajzpályázaton:A dajazottak

alsósok között   1. helyezést     Lóki Szimonetta 4.b
2.helyezést      Kubatovics Kata 4.b
felsősök között  3.helyezést- Fábián Réka 6. o.  ért el.
Ők rajz szakkörösök.
A pályázat témája ez volt: Szerintetek élnek-e más bolygókon gyerekek? Ha igen, hogyan képzeled el?

Gratulálunk!

 

 

 

 

5 / 5 oldal

cinege

2018. január 23. kedd
Rajmund, Emerencia, Zelma

Holnap
Timót
napja lesz.

mozanaplo

boldogiskola

NBT logo

tamop logo

Deutsches Sprachdiplom 300x218

logo comenius program

dth