Sikeresen zárult a "Jövő iskolája" projekt

Utoljára módosítva: 2018. február 01. (csütörtök) 21:30

Mozgalmas volt a zárórendezvény

Január 31-én tartottuk a „Jövő iskolája” c. projektünk záró rendezvényét. Nagy érdeklődés kísérte a kerámia szakkör tevékenységét, többen készítettek intarziaedényeket. A színjátszó szakkörösök nyílt foglalkozását a tagok szülei is figyelemmel kísérték. Kitűnő hangulatot teremtettek a táncosok, s a gyöngyfűzést valamint az Xbox játékokat is sokan kipróbálták. Az új könyveket fél 4-től lehetett kikölcsönözni, amit alig vártak a tanulók. Az Egy ropi naplója, a Pálcikakutya és Pálcikacica sorozat részei voltak a legnépszerűbbek.

 

2018-01-31 "Jövő iskolája" záró

tavasz

2018. április 21. szombat
Konrád

Holnap
Csilla, Noémi
napja lesz.

mozanaplo

boldogiskola

matalent

NBT logo

tamop logo

Deutsches Sprachdiplom 300x218

logo comenius program

dth