Aktualitások,  Programok

MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT ÚJRA

Kedves Diákok, Szülők, Pedagógusok!

Szeptember 25-én újra indul a Magyar Szervátültetettek Szövetségének nagysikerű, „Millió lépés az iskoládért” játék őszi kihívása!
A kihívás célja változatlan: megmozgatni Iskolánk diákjait, szüleit, tanárait és mindenkit, aki aktív mozgással szeretné segíteni a Béke Utcai Általános Iskolát!
Az Aktív Magyarország Program támogatásával újabb 100 iskola nyerhet 1-1 millió forintot sportszervásárlásra, ráadásul még a 100 db kültéri pingpongasztal egyikét is megszerezheti!
Nincs más teendő, mint újból telepíteni vagy frissíteni az ingyenes Millió Lépés applikációt az Apple vagy Google áruházban, minél több ismerőst beszervezni és december 10-ig 11 héten át gyűjteni a lépéseket!  Az alkalmazásba a korábban használt email címmel lehet újra belépni.
Fontos! Az iskolánk megmaradt, de az osztályt újra ki kell választani! (Új regisztrációk esetén: iskolánkat már nem kell külön regisztrálni, egy listából automatikusan kiválasztható lesz az applikáció alkalmazása során.)
A csatolmányokban, valamint a www.milliolepes.hu és az Információk iskolák számára – MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT (milliolepes.hu) oldalakon minden információ megtalálható.
Jó sportolást kívánok!
Üdvözlettel: Kakuszi Klára