• Eredményeink,  Sport eredmények

Tollas siker az országos bajnokságon

Tóth Tamás 7.b osztályos tanuló I. helyen végzett a korosztályos OB-n a páros versenyszámban. Az egyéniben is jól szerepelt, a negyeddöntőig jutott, ahol az első kiemelt állt továbbjutása útjába, így az V. helyet érte el.

Megyei Matematikaverseny

Március 26-án ünnepélyes díjátadón jártunk, ahol kihirdették a Megyei Matematikaverseny döntőjének eredményeit. Iskolánkból öt tanulót hívtak meg. Nagyon büszkék vagyunk rájuk.
    Bakos Péter 7.b
    Szécsi Levente 7.a
    Kerekes Vanda 6.b
    Détári Soma 5.b
    Hancsák Márton 5.b
      I. hely
    III. hely
     V. hely
    VI. hely
    Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!
    bakospeter
    szecsilevente
    kerekesvanda
    detarisoma_hancsakmarcell

MatekÁSZ verseny eredmény

Garab Donát, iskolánk 3. a osztályos tanulója a MatekÁSZ verseny vármegyei fordulóján II. helyezést ért el.
    Gratulálunk neki!
    garabdonat
  • Eredményeink,  Iskolai eredmények

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

Iskolánk 3 tanulója kitűnő eredményt ért el a 2024.03.21-22-én Bonyhádon lezajlott „Lotz János szövegértési és helyesírási verseny” országos fordulóján.
    Gratulálunk!
      5. díj  – Szénásy Lili 7.a
    10. díj  – Csaba Gréta 7.a
             12. díj  – Dávid Alíz Csilla 4.b
    Felkészítő tanáraik: Koniorczyk Zita és Scherer Mária
    kep2
    kep1
  • Eredményeink,  Iskolai eredmények

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024.

Nagyon szépen szerepeltek iskolánk tanítványai a Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulóján!

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY VÁRMEGYEI EREDMÉNYEK

Garab Donát 3.a  A Béke Utcai Általános Iskola legeredményesebb versenyzője

3. Béke Utcai Általános Iskola Szeged

csoportkep
  • Eredményeink,  Sport eredmények

Moderntánc eredmény

Az Agórában 2024. március 8-án megtartott XXV. Modertánc fesztiválon Kardos Bori és Simkó Orsolya 4.a tanulók moderntánc kategóriában, valamint Borika még 2 társastánc koreográfiával aranyminősítésben részesültek.
    Boriek2
    lanyok

Megyei rajzpályázat eredmény

A Kossuth Zsuzsanna Technikum és Szakképző Iskola megyei rajzpályázatot hirdetett Varázslatos vízi világ címmel. Összesen 425 pályamunka érkezett be, ami elképesztő mennyiség. A divattervezői pályázatra 256, a grafikaira pedig 169 alkotást kaptak. A 13 db különdíjas között volt a mi iskolánkból az iskolai Alkotókör tagja, Könnye Sára 7.b osztályos tanuló. Felkészítő tanára, Baczkó Andrea.
    eredmenyhirdetes
    csoportkep