Aktualitások,  Programok

MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT – VÁLTS ZÖLDRE!

Kedves Szülők, Diákok, Pedagógusok!

Kérjük ismét csatlakozzatok hozzánk a Millió Lépés az Iskoládért kihívásban!
A kihívás célja: megmozgatni Iskolánk diákjait, szüleit, tanárait és mindenkit, aki aktív mozgással szeretné segíteni a Béke Utcai Általános Iskolát! Nincs más teendő, mint újból telepíteni vagy frissíteni az ingyenes Millió Lépés applikációt az Apple vagy Google áruházban, minél több ismerőst beszervezni, és 2024. június 9-ig 11 héten át gyűjteni a lépéseket!
Az Aktív Magyarország Program támogatásával 100 – korábban pénzt nem nyert – iskola nyerhet – 7 Országos Kékkör teljesítése után – 1-1 millió forintot sportszervásárlásra, ráadásul még 30 iskola nyerhet 250 000 forintot zöld pontokért. A zöld pontok az iskoláknál is gyűlnek és minden 2000 pontért egy sorsjegy jár. A sorsoláson 30 szerencsés iskola – a korábbi nyereményektől függetlenül – nyerhet 250 000 forintot. Minden péntek zöld péntek, amikor az aznapi – iskoláknak jóváírt – zöld pontok duplázódnak! További extra, hogy a játék ideje alatt napi 5 darab Millió Lépés pólót sorsolnak ki a zölden közlekedő résztvevők között.
Mivel az őszi Millió Lépésen az iskolánk pingpongasztalt nyert (mely várhatóan hamarosan megérkezik hozzánk), így ismét kérünk mindenkit, csatlakozzon újra a kihíváshoz, mert érdemes és mert mozogni jó!
A játékban való részvétel részleteiért látogass el az alábbi honlapra:

Sportoljunk együtt! Hajrá Békések!