MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT

Kedves Diákok, Szülők, Pedagógusok!

A MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT című kihívásra szeretnénk felhívni a figyelmet, illetve továbbítani az útmutatókat a programban való részvételhez. A kihívás célja megmozgatni Iskolánk diákjait, szüleit, tanárait és mindenkit, aki aktív mozgással szeretné segíteni a Béke Utcai Általános Iskolát!
A kihívás 2023. március 27-től (11 héten át) június 11-ig tart. A mozgás örömének és az egészséges életmódra nevelésnek a fontosságán túl a versenynek tétje is van: 100 x 1 millió forint sporteszköz-támogatás kerül kisorsolásra a programban részt vevő iskolák között.
Nyerési esélyünk annyiszoros, ahányszor közösen teljesítjük virtuálisan az Országos Kékkört (2583 km).
A csatolmányokban valamint a www.milliolepes.hu oldalon minden részlet megtalálható.
Bárki regisztrálhat alapvető adatok megadását követően, 16 éves kor alatt azonban kötelező a szülő/gondviselő email címének a megadása is, amire egy aktiválási link érkezik a gyermek regisztrációjának a megerősítése céljából.
Iskolánkat már nem kell külön regisztrálni, egy listából automatikusan kiválasztható lesz az adott app alkalmazása során.
Jó sportolást kívánunk!

Üdvözlettel az Iskola Alapítványa nevében:

Mijatovic Tímea, Kakuszi Klára